Новини компанії

Energy 365 пропонує виробникам «зеленої» енергетики вступати до балансуючої групи!

Враховуючи всі виклики, з якими стикається енергетичний ринок, питання перегляду підходів до енергетичної безпеки та здешевлення енергоресурсів наразі надзвичайно актуальні. 

Як наслідок, планується рекордне збільшування частки виробництва електричної енергії з відновлювальних джерел (далі – ВДЕ), а все більше країн починає глибоко розуміти важливість ВДЕ у забезпеченні енергетичної безпеки.

Станом на сьогоднішній день, галузь ВДЕ в Україні переживає далеко не найкращі часи. 

По-перше, майже половина усіх об’єктів відновлювальних джерел енергії знаходиться у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях, що унеможливлює їх використання. 
По-друге, відновлювальні джерела енергії, які перебувають на суміжних територіях і не зазнали руйнувань, продовжують працювати, незважаючи на всі перешкоди, на кшталт фінансових аспектів питання з одного боку та діючих регуляторних актів Міністерства енергетики та НКРЕКП, які значно ускладнюють роботу виробникам в частині розрахунків, з іншого.

Врешті решт, більшість виробників за «зеленим» тарифом були змушені віддати значну частку надходжень на покриття «небалансів» гарантованого покупця.

Виходячи з даної ситуації, все частіше ВДЕ приймають для себе найбільш оптимальне рішення - призупинення дії договору з «Гарантованим покупцем» за  зеленим тарифом. Замість цього починають працювати на ринку вільних цін, реалізуючи обсяги виробленої електроенергії за двосторонніми договорами або на РДН/ВДР, що разом із участю в балансуючій групі може дати виробникам ВДЕ гарний результат. 

Саме тому Energy 365 пропонує вам приєднатися до нашої балансуючої групи! 
Завдяки цьому ви отримаєте:
·      суттєву економію ресурсів;
·      грошові кошти шляхом продажу електроенергії за двосторонніми договорами;
·      мінімізацію ризики та втрат коштів через небаланси.

Участь в нашій балансуючій групі - яскравий приклад ситуації win-win, де всі учасники виграють від участі.
Компанії, які вже сьогодні скористаються можливістю та почнуть адаптуватися до роботи на ринку вільних цін, отримають перевагу над конкурентами у найближчому майбутньому та матимуть змогу реалізувати нові проекти. 

Тож, не чекайте поки ваша робота унеможливиться - починайте отримувати позитивні результати вже зараз!