Новини компанії

Компанія з майнінгу криптовалюти купила теплову електростанцію в США для перетворення вугільних відходів в біткоїни

За розрахунками компанії, кожні 200 тонн вугільних відходів дають один біткоїн.

Компанія Stronghold Digital Mining придбала контроль над вугільною електростанцією Panther Creek в рамках своєї програми «екологічно вигідної та вертикально інтегрованого видобутку криптовалюти». Компанія буде добувати енергію для майнінгу біткоїну, спалюючи вугільні відвали та повертаючи владі штату звільнені землі.

Велика кількість вугільних відвалів - одна з серйозних екологічних проблем Пенсільванії. Вони виділяють в повітря вуглекислий газ, а в ґрунт і ґрунтові води - алюміній, залізо, марганець та інші метали. Stronghold Digital Mining вважає вугільні відходи високорентабельним джерелом енергії для майнінгу - з 200 тонн таких відходів можна зробити один біткоїн (понад 43 тисяч $ за поточним курсом).

Компанія вже має у своєму розпорядженні теплову електростанцію Scrubgrass, потужності якої досить для 1800 майнерів - спеціалізованих пристроїв для видобутку біткоїнів (ASIC). З її допомогою компанія звільнила від вугільних відходів понад 400 гектарів землі та передала їх владі штату. Купуючи нові електростанції, Stronghold Digital Mining планує забезпечити електроенергією понад 20 тисяч майнерів. При цьому тільки найближчих вугільних відвалів вистачить на 30 років видобутку криптовалюта.