Новини компанії

​​Регулятор готується до перегляду тарифів на передачу, розподіл та диспетчеризацію

НКРЕКП готується розпочати регуляторну процедуру щодо перегляду тарифів на передачу, розподіл електроенергії та на диспетчеризацію з 1 липня 2024 р. Відповідні проєкти постанов розглядатимуться до схвалення на засіданні 4 червня.

Зокрема, Регулятор пропонує з липня підвищити:

👉 тариф на передачу електроенергії на 19% - до 628,65 грн/МВт-год (для «зеленої» металургії - на 27% - до 464,78 грн/МВт-год)

👉 тариф на послуги з диспетчерського управління пропонується підвищити на 11% - до 115,91 грн/МВт-год.

Також, пропонується переглянути і тарифи на розподіл електричної енергії. В середньому, тарифи на розподіл для 1-го класу напруги пропонується збільшити на 1,6%, для 2-го класу напруги - на 2,3%.

Окремо пропонується розглянути зміни тарифів для підприємств, що входять у групу VS Energy, контролери якої знаходяться під санкціями. В Регуляторі пропонують зробити поетапне підвищення тарифу на розподіл для таких компаній («Житомиробленерго», «Кіровоградобленерго», «Рівнеобленерго», «Херсонобленерго», «Чернівціобленерго») - на 1-31 липня 2024 р, 1-31 серпня 2024 р., 1 вересня - 31 грудня 2024 р.

Проєкти постанов пропонуються для схвалення, для отримання зауважень та пропозицій від учасників ринку. Остаточне рішення буде прийнято в червні.