Новини компанії

Британська фірма представила портативну зарядку для електромобілів

Британська технологічна компанія представила перший своєрідний портативний зарядний пристрій для електромобілів, призначений для тих автовласників, які не можуть під'єднатися до мережі будинку.

ZipCharge Go - це зарядний пристрій розміром із валізу, який надійде у продаж у 2022 році. У нього достатньо місткості акумулятора, щоб забезпечити електромобіль із запасом ходу до 32 км, чого, за твердженням фірми, достатньо для звичайних поїздок Великобританією.


Заряджання автомобіля за допомогою пристрою займає близько 30 хвилин, після чого Go можна під'єднати до домашньої триконтактної розетки для підзарядки. Під час заряджання пристрій прикріплюється до автомобіля за допомогою кабелю типу 2 та забезпечує як геозону, так і відстеження пристрою для додаткової безпеки. Вбудована підтримка 4G дозволяє здійснювати віддалений моніторинг та планування заряджання.

Блок живлення також включає двонаправлений інвертор змінного/постійного струму для двосторонньої зарядки, що дозволяє йому зберігати енергію при низьких цінах і повертати її в мережу в години пік.
Пристрій побудований навколо алюмінієвої рами із зовнішньою оболонкою з переробленого пластику, яку можна персоналізувати за допомогою ряду кольорів та оздоблення, щоб відповідати електромобілю власника. Вбудовані ручки та колеса полегшують транспортування, а герметична конструкція безпечна для використання у будь-яких погодних умовах. До другої половини десятиліття компанія планує використати повністю перероблені матеріали.

У недавньому звіті Ofgem говориться, що нездатність заряджати електрокари з будинку є основною причиною того, що покупці автомобілів не готові переключитися на електромобілі, оскільки близько 8,5 мільйонів британських власників машин не мають спеціального паркування на вулиці або за її межами. У Лондоні на них припадає близько 65% власників автомобілів.

"Однією з основних перешкод на шляху до ширшого поширення електромобілів є занепокоєння з приводу зарядки, у тому числі неможливість заряджатися вдома", - пояснив співзасновник компанії Джонатан Керрієр. "ZipCharge усуває цю перешкоду і тим самим демократизує володіння електромобілями".
Перевізник і діловий партнер Річі Сібал - ветерани галузі, які кілька десятиліть пропрацювали у сфері проєктування систем автомобільної електроніки та розробки продуктів у таких компаніях, як McLaren Automotive, Jaguar Land Rover, Lotus та LEVC.

Хоча компанія ще не підтвердила точну ціну зарядного пристрою, вона прагне бути порівнянною з вартістю встановленої домашньої точки зарядки рівня 2. Зарядні пристрої Go також будуть доступні за передплатою від 49 фунтів стерлінгів на місяць.