Новини компанії

У Берліні розробили вітроенергетичну систему вдвічі ефективнішу за традиційні вітряки

У Берліні розробили вітроенергетичну систему, що забезпечує вдвічі більший вихід при половинній вартості у порівнянні з традиційними вітряними турбінами з горизонтальною віссю.

Нову повітряну вітроенергетичну систему Awesome запропонувала компанія EnerKíte, яку очолюють піонери вітряної та повітряної індустрії.

Повітряні вітроенергетичні системи(airborne wind energy systems, AWES) на відміну від традиційних вітрових турбін, яким потрібен масивний фундамент і надійна основа для лопатей, складається з аеродинамічних конструкцій, які літають у небі і прикріплені до наземних генераторних станцій. Подібна портативність і низька вартість винаходу дозволять швидко і легко доставляти відновлювану електроенергію у віддалені або важкодоступні місця планети.

Вітроенергетична система Awesome використовує потужні і стійкі вітри високо у небі.

Наразі розроблений робочий прототип потужністю 30 кВт, який забезпечив найдовшу автономну роботу (72 години +) серед усіх гравців AWES у світі.

Запатентоване програмне забезпечення управління і конструкція машини роблять вітроенергетичну систему EnerKítes автономною, надійною і такою, що відповідає вимогам до відновлюваних джерел енергії навіть під час затишшя і вночі.

Проект SME Phase 2 спрямований на оптимізацію і перевірку EK200 потужністю 100 кВт у якості моделі виходу на комерційний ринок. Працюючи у тісній співпраці з комунальною компанією ENGIE, EnerKíte гарантує, що технологія буде вдосконалюватися, одночасно закріпивши шлях комерціалізації.