Новини компанії

У Китаї введена в лад покрівельна сонячна електростанція потужністю 120 МВт

Китайський виробник інверторів Sungrow оголосив про постачання своєї продукції для, найбільшої в світі, за його словами, покрівельної сонячної електростанції потужністю 120 МВт.

Фотоелектричні установки розмістилися на 43 покрівлях будинків в промисловому парку в Цзінін в китайській провінції Шаньдун.

Як очікується, сонячна електростанція буде виробляти 110 ГВт * год на рік. Електрика використано для потреб промислового парку, а «надлишки» будуть передаватися.

Це, ймовірно, дійсно найбільша покрівельна сонячна електростанція в світі, але вона, так би мовити, розподілена по безлічі будівель, що відносяться до цього промисловому об'єкту.

У жовтні минулого року в Нідерландах введена в експлуатацію покрівельна сонячна електростанція потужністю 18 МВт, і вона розмістилася всього на одній даху.

Досвід показовий, і далі буде більше. Покрівлі будівель по всьому - це колосальний потенціал для розвитку фотоелектричної енергетики. Ці поверхні будуть все частіше, можна сказати, в звичайному порядку використовуватися для сонячної генерації.