Новини компанії

​​НКРЕКП погодила розподіл доходу від продажу міждержавних перетинів

Нацрегулятор погодив розподіл доходів від управління обмеженнями за результатами спільного скоординованого розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів між Україною та Польщею у співвідношенні 50% на 50%, пише пресслужба НКРЕКП.

«Розподіл доходів від управління обмеженнями у рамках односторонніх аукціонів розподілу доступної пропускної спроможності погоджено у кожному напрямку лінії Жешув-Хмельницька АЕС міждержавного перетину Україна-Польща також у співвідношенні 50% на 50%», - йдеться у повідомленні.

Комісія також погодила розподіл доходів від управління обмеженнями за результатами спільного скоординованого розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів на майданчику Joint Allocation Office (JAO), узгоджений оператором системи передачі Словаччини (SEPS).

Погоджено також розподіл доходів від управління обмеженнями за результатами спільного скоординованого розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів на майданчику Joint Allocation Office (JAO), узгоджений оператором системи передачі Угорщини (MAVIR).