Новини компанії

НОВА РУБРИКА "ПРО НОВИЙ РИНОК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ В УКРАЇНІ" ТЕМА №1 "ПОСТАЧАЛЬНИК"

Компанія "ЕНЕРДЖІ 365" розпочинає нову інформаційну рубрику "Про новий ринок електроенергії" тут ви знайдете багато цікавого щодо учасників нового ринку та їх функцій, як буде здійснюватись продаж електричной енергії кінцевим споживачам на які тарифи очікувати та ще багато цікавого, слідкуйте.


Постачальник здійснює продаж електричної енергії споживачу за договором, який передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії споживачем у певний період часу. Для забезпечення постачання електричної енергії електропостачальники купують її у відповідних секторах нового ринку: за двосторонніми договорами та/або на ринку "на добу наперед", внутрішньодобовому ринку і на балансуючому ринку, а також шляхом імпорту. Після чого, споживач отримує весь необхідний обсяг електричної енергії у порядку, передбаченому договором із його постачальником.


Що ж змінилося для споживача? А змінилося те, що тепер не буде існувати такого суб’єкта як обленерго, котрий раніше постачав електричну енергію усім на основі встановлених тарифів, з жорсткими умови оплати та з незмінною якістю послуг.


Тепер ціни на електричну енергію є вільними, вони формуються на основі попиту та пропозиції.Це означає, що тепер не буде незрозумілих тарифів, адже існуватиме тільки ринкова ціна. Тобто, споживач зможе купити електричну енергію як і будь-який інший товар в будь-якому магазині. Ви зможете самостійно обирати найвигіднішого для себе постачальника електричної енергії, який запропонує найкращі умови співпраці.  Така конкуренція на ринку є дуже вигідною для споживачів, адже вона стимулюватиме постачальників покращувати якість надання своїх послуг.


Для кожного споживача електроенергії важливо вміти аналізувати пропозицій електропостачальників. Це допоможе визначити можливості отримання економії за споживану електроенергію та вигідні умови взаємної роботи. Постачальник електричної енергії має стати Вашим надійним партнером!