Наразі доступ до системи частково обмежено через постійні кібератаки з боку Росії. Вхід до системи можливий лише з України, або з української IP-адреси.
Якщо ви знаходитесь за кордоном, вам необхідно знайти можливість зайти до системи через комп’ютер чи сервер, який розташований в Україні. Як альтернативний варіант, можна використати VPN, який має український сервер.
Сподіваємось, тепер проблем зі входом в систему ММС не буде!
І пам’ятаємо: вже скоро настане наша спільна перемога