Новини компанії

ДП “Енергоатом” позивається до ДП “Гарантований покупець”

Як повідомили у прес-службі відокремленого підрозділу “Енергоатом-Трейдинг”, державне підприємство “Енергоатом” звернулося в Господарський суд м. Київ з позовом до державного підприємства “Гарантований покупець”, вимагаючи оплатити 2,8 млрд грн за придбану електричну енергію в рамках механізму покладання спеціальних зобов’язань. Господарський суд м. Київ зареєстрував справу.


У прес-центрі також відзначили, що через порушення державним підприємством “Гарантований покупець” договору з “Енергоатомом” обмежується подальший продаж електричної енергії на чверть та застосовується право нарахувати штрафи, а обмеження відпуску електроенергії та застосування штрафних санкцій з боку “Енергоатома” здійснені в рамках правового поля.


12-го лютого через заборгованість “Енергоатом” знизив обсяг продажу електроенергії для підприємства “Гарантований покупець” з 85% до 65% від обсягів видобування, заявивши, що обмеження будуть зняті після оплати боргів. У державному підприємстві “Гарантований покупець” повідомили, що обмеження створює додаткові ускладнення із виплатою боргу та загрожує виконанню підприємством спеціальних зобов’язань. В компанії “Енергоатом” із цим не погоджуються.