Новини компанії

Україна посилить власну енергобезпеку під час президентського строку в Європейському енерготоваристві

Україна використовує своє президентство в Енергетичній Спільноті як інструмент для посилення енергетичної безпеки як країни, так і всього європейського континенту, зазначив міністр енергетики Герман Галущенко. На зустрічі з директором Секретаріату енерготовариства Артуром Лорковськи та заступником директора Дірком Бушле, Україна вже запропонувала RESP — ініціативу Регіонального енергетичного партнерства.

“Це шлях до більш безпечного майбутнього у контексті постачання енергоресурсів. Ми хочемо зробити так, щоб ситуація з постачанням газу в Європі, яку ми спостерігаємо сьогодні, більше не повторилася”, — наводить пресслужба слова Галущенка.
У повідомленні також наголошується, що Україна і надалі сприятиме об'єднанню ринків електроенергії та газу договірних сторін енерготовариства ​з ринками Європейського Союзу.

За словами Лорковські, чим вищий рівень енергобезпеки України, тим вищий рівень безпеки енерготовариства. “Саме тому ми сьогодні обговорили з міністром пріоритети на період президентства України. Сподіваюся, ці амбітні плати ми зможемо реалізувати у тісній співпраці між українським урядом, міністерством, та особисто міністром”, - зазначив він у відео, яке супроводжує реліз Міненерго.

Зі своєї сторони Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомила про зустріч її голови Валерія Тарасюка з Лорковськи та Бушле, зазначивши, що на ній обговорювалися питання сертифікації НЕК “Укренерго” та подальші кроки, необхідні для реформування зобов'язань на електроенергетичному ринку