Новини компанії

Запаси газу в ПСГ зросли лише на 5% з початку сезону закачування

Станом на 29 червня запаси газу в підземних сховищах АТ "Укртрансгаз" становлять 16 млрд кубометрів, що на 5% більше, ніж було на початку сезону закачування. Про це повідомляє сайті НАК «Нафтогаз України».

"Запаси газу в підземних сховищах на 5% (на 0,9 млрд кубометрів) вище показника, який був на початку сезону закачування газу", - йдеться в повідомленні.

За минулу добу до ПСГ закачано 19,3 млн кубометрів газу.

Повільні темпи закачування газу в "Нафтогазі" називають "затишшям". Цей період компанія використовує для ремонту та модернізації свого обладнання.

Так, компанія вже провела 95% робіт в межах першої черги реконструкції газозбірного пункту Богородчанського ПСГ. Загальна вартість цього проєкт — 283,5 млн грн, завершити його планується у другій половині року. На Богородчанському ПСГ Укртрансгаз також реконструює систему теплопостачання промислового майданчика (бюджет втілюваних заходів — 18,7 млн грн).

Крім того, триває реконструкція установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на Дашавському ПСГ. Укртрансгаз уже виконав 57% робіт в межах проєкт, загальний бюджет якого становить 216,6 млн грн.

Також продовжуються роботи з реконструкції майданчика газозбірного пункту Червонопартизанського ПСГ — цей об’єкт планується до здачі в експлуатацію до кінця 2021 року, а бюджет втілюваних заходів складає 100,4 млн грн.

"Укртрансгаз" також проводить роботи з переобладнання п’яти газотурбінних двигунів для Більче-Волицько-Угерського ПСГ і ремонт трьох газотурбінних двигунів на Пролетарському та Кегичівському газосховищах.