Новини компанії

Facebook купує електроенергію у офшорних плавучих СЕС у Сінгапурі

Сінгапурська Sunseap Group підписала з Facebook багаторічну угоду про «віртуальну покупку» (VPPA) сонячної електроенергії від найбільшої в республіці морської плавучої сонячної електростанції в протоці Джохор (відокремлює Сінгапур від малайзійського штату Джохор), передає Kosatka.Media.


Енергія, що виробляється морською плавучою фотоелектричною системою потужністю 5 МВт буде експортуватися в національну мережу. Відповідні сертифікати на відновлювані джерела енергії (REC) від проєкту будуть переводитися в Facebook в рамках VPPA і будуть підтримувати діяльність технологічної компанії в Сінгапурі, включаючи перший спеціально побудований центр обробки даних Facebook в Азії.


VPPA - це фінансова транзакція, що супроводжується передачею сертифікатів на відновлювану енергію, при якій покупець і продавець можуть перебувати в різних зонах енергетичного ринку і фізичної передачі електроенергії від генератора покупцеві не відбувається. Водночас генератор отримує довгострокову гарантію грошових надходжень.


Це вже другий контракт між Facebook і Sunseap. У жовтні 2020 року Sunseap і Facebook підписали угоду про постачання відновлюваної енергії від сонячних систем, встановлених на більш ніж 1200 дахах будинків.


«Ми дуже раді працювати з Facebook над другим VPPA. Це партнерство - ще один важливий крок для Sunseap на шляху до допомоги корпораціям в досягненні їх цілей у сфері сталого розвитку », - зазначив Лоуренс Ву, співзасновник і президент Sunseap Group.