Новини компанії

УЕБ запустила верифікацію учасників біржі через застосунок «Дія»

«Українська енергетична біржа» (УЕБ) впровадила верифікацію особи через застосунок «Дія». Про це повідомляє пресслужба біржі. Відтепер для учасників, які проходять акредитацію на біржі для участі у торгах на ринках енергоресурсів доступна можливість пройти верифікацію через Дію.

За словами біржі, це значно спрощує процес верифікації для учасника, порівняно з іншими доступними способами, та пришвидшує процес акредитації та отримання доступу до торгів.

Зазначається, для того, щоб пройти верифікацію через Дію, необхідно увійти до розділу «Для діючих клієнтів», перейти на вкладку «Верифікація», та навпроти потрібної особи обрати онлайн-верифікацію «Через застосунок Дія». Далі вам буде згенеровано QR-код, який необхідно зчитати сканером у застосунку Дія (кнопка сканера розміщена у правому верхньому кутку головного екрана застосунку) та підтвердити передачу копії документа.

«Використання цифрових технологій значно спрощує процес реєстрації та доступу учасників ринку до торгів на УЕБ. Раніше верифікація здійснювалась з використанням засобів відеозв’язку або особистою присутністю в офісі ТОВ «УЕБ». Відтепер це також можна зробити самостійно, без залучення співробітників біржі», — підкреслює Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.