Новини компанії

Вихід “Енергоатому” на ринок двосторонніх договорів

18-го червня енергогенеруюча компанія “Енергоатом” вперше взяла участь у аукціоні із продажу електричної енергії на ринку двосторонніх довгострокових контрактів, який завершився без результату.


25-го червня компанія “Енергоатом” продала 6 лотів, виставлених на торговій біржі “Українська енергетична біржа”. Реалізували понад 1 млн 325 тис МВ*год електроенергії у торговій зоні об’єднаної енергетичної системи України.


Після шести годин торгів усі лоти реалізували за взаємовигідною ринковою ціною. Термін відпуску та відбору електроенергії — з 1-го липня по 31-ше грудня цього року. Початкова ціна без ПДВ — 1500 грн за 1 МВт*год, усього виставили 6 пакетів по 50 лотів (300 лотів).


У сесіях із продажу лотів пакетами можуть брати участь покупці, які купують електроенергію тільки для власного використання. Усі покупці повинні надавати організаторам аукціону довідку про фактично спожиту електроенергію за аналогічний період 2019 р., підтверджену оператором систем передачі або розподілу. Обсяг електроенергії, яку купує покупець, не може бути більшим за 90% від обсягу споживання покупцем електроенергії за аналогічний період 2019 р. Пакети лотів не можна розділяти.