Новини компанії

Міненерго попросило уряд Британії допомогти з розробкою Енергостратегії


Міністерство енергетики, яке отримало доручення українського уряду розробити "Енергетичну стратегію-2050", вирішило залучити до цього процесу уряд Великої Британії, який, своєю чергою, залучив у якості консультанта компанію з України.

Як повідомляє міністерство, на засіданні 14 липня Уряд доручив Міненерго за участі Мінреінтеграції Мінекономіки, Мінфіну, Міндовкілля, Мінстратегпрому, Мінрегіону, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури, НКРЕКП, Держстату, Держенергоефективності утворити робочу групу на рівні заступників керівників органів влади з підготовки оновленої "Енергетичної стратегії України".

"Міністерство енергетики вже залучило міжнародну технічну допомогу до розробки Енергетичної стратегії України до 2050 року. Крім того, Міненерго запросило Уряд Великої Британії долучитися до процесу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з британською стороною узгоджено концептуальні засади та календарний графік реалізації проєкту технічної підтримки оновлення Енергостратегії за сприяння Фонду ефективного урядування.

У свою чергу, представники британської сторони у якості консультанта обрали компанію, що здійснює діяльність в Україні.

"У якості консультанта британськими партнерами обрано компанію «КПМГ-Україна»", - повідомляє Міненерго.