Новини компанії

Регулятор зменшив тариф «Оператора ринку» на 2023-ий рік на 15% - до 7,61 грн/МВт-год

Регулятор погодив тариф на здійснення операцій купівлі-продажу електроенергії на ринку «на добу наперед» і внутрішньодобовому ринку на 2023-ий рік на рівні 7,61 грн/МВт.год (без урахування ПДВ), що на 15% нижче за чинний тариф.

Відповідне рішення було ухвалено НКРЕКП на засіданні 19 грудня, повідомляє пресцентр «Оператора ринку».

«З 1 січня 2023 року тариф на здійснення операцій купівлі-продажу електроенергії на ринку «на добу наперед» і внутрішньодобовому ринку становитиме 7,61 грн/МВт.год (без ПДВ). Фіксований платіж за користування програмним забезпеченням оператора ринку з 1 січня 2023 року становитиме - 3 831,66 грн (без ПДВ)», - повідомляють в «Операторі ринку».

Як вказують в компанії, фіксований платіж за участь у РДН/ВДР – це цільовий місячний платіж за послуги з підтримки та надання права на користування програмним забезпеченням «Оператора ринку». Платіж за здійснення операцій з купівлі-продажу на РДН та ВДР оплачується покупцями та продавцями електричної енергії щоденно за результатами проведених торгів. Його величина залежить від обсягів купівлі-продажу електроенергії на РДН та ВДР та розміру тарифу на здійснення операцій з купівлі-продажу електроенергії на РДН/ВДР, який погоджується НКРЕКП.

Чинні тарифи на 2022-ий рік:
  • фіксований платіж за користування програмним забезпеченням оператора ринку 3 359,51 грн (без ПДВ);
  • тариф на здійснення операцій купівлі-продажу на РДН/ВДР - 8,89 грн/МВт•год (без ПДВ).