Новини компанії

Світова статистика за 2019 р

Виробництво електроенергії виросло в середньому на 3,7%. Це найвищий темп зростання за останні 20 років, який в основному здійснюють Китай (на який припадає більше половини приросту), Індія та США.


На відновлювані джерела енергії припадає третина чистого приросту виробництва електроенергії, на вугілля 31%, на природний газ 25%.


На глобальному рівні вугілля все ще займає найбільшу долю виробництва електроенергії - 38%, так само, як 20 років тому.


Газ - це друге за частотою використання паливо з часткою 23,2%. Частка нафти та ядерної енергії значно зменшилась за той же період.


Частка відновлюваних джерел енергії зросла з 8,4% до 9,3%, порівняно з лише 1,3% 20 років тому. Регіонально спостерігається значна різниця у використанні відновлюваних джерел енергії: найбільше їх використовують в Європі - 18,7%, далі - Південна та Центральна Америка. о


Природний газ є домінуючим паливом для виробництва електроенергії у Північній Америці. У Південній та Центральній Америці на гідроелектроенергію припадає більше половини виробництва електроенергії.


В Європі ядерна енергія, вугілля, відновлювані джерела енергії та газ відіграють найбільшу роль. У СНД та на Близькому Сході природний газ є найважливішим паливом для виробництва електроенергії. В Африці природний газ та вугілля становлять майже 70% виробленої електроенергії. Вугілля залишається найважливішим паливом в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.