Новини компанії

У системі зберігається значний дефіцит електроенергії - Укренерго

Станом на 11:00 8 грудня через пошкодження електростанцій та високовольтної мережі під час ракетних ударів у системі зберігається значний дефіцит електроенергії.

"Для обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. Вже зранку у кількох областях перевищено ліміти споживання і застосовано режим аварійних відключень", – повідомила пресслужба НЕК "Укренерго".

Для отримання точної інформації по окремому регіону компанія рекомендує стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго).

Ситуацію ускладнюють погодні умови: у багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють обледеніння проводів та їх пошкодження.

Наразі найскладніша ситуація зберігається у східному регіоні: ввечері ворог знову піддав масованому артилерійському обстрілу кілька районів.

"Там, де дозволяє ситуація, проводиться обстеження стану електромереж. Після отримання допуску від військових будуть розпочаті ремонтні роботи", – уточнило "Укренерго".

Цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботи у Київській та Одеській областях. В Одесі триває процес заживлення побутових споживачів за резервними схемами.