Новини компанії

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» один із лідерів з-поміж електропостачальників України за вільними цінами

Аналітичний центр DiXi Group 11 листопада представив Рейтинг постачальників електроенергії в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».


Компанія ЕНЕРДЖІ 365 займає друге місце серед постачальників електричної енергії України за вільними цінами, а також є одним із лідерів серед електропостачальників за категорією «Інформування споживачів».


Загалом до рейтингу увійшли 50 найбільших компаній електропостачальників України. Індикатори оцінювання можна згрупувати в чотири категорії, що відображають різні аспекти роботи компаній з основним фокусом на взаємодію зі споживачами:


1. Онлайн сервіси − характеризують надання споживачам сучасних послуг, що полегшують і роблять їхню взаємодію з постачальником більш швидкою, якісною і комфортною.


2. Комерційні пропозиції − характеризують рівень клієнтоорієнтованості та гнучкості постачальників при визначенні цін на електроенергію, надання інших супутніх послуг, які створюють вищу цінність та більш повно задовольняють потреби споживачів.


3. Інформування споживачів − характеризує якість та повноту надання постачальником інформації, важливої для прийняття рішень, забезпечення їхньої поінформованості про свої права та формування більш зрілої і активної споживчої поведінки.


4. Прозорість та ділова активність − характеризує розкриття постачальником своєї фінансової та нефінансової звітності, рівень комерційної активності в різних регіонах України, що непрямо свідчать про його надійність.


Рейтинг покликаний допомогти споживачам раціоналізувати вибір постачальника, скорочуючи витрати часу і коштів, а також ризики при прийнятті рішення та в процесі подальшого отримання послуг. Регулярне оновлення рейтингу спрямоване на формування здорового конкурентного середовища серед постачальників.


Ми не збираємося на цьому зупинятися та будемо продовжувати розвивати усі вищезазначені напрямки діяльності з метою покращення нашої взаємодії із споживачами.


Джерело: https://dixigroup.org/wp-content/uploads/2020/11/rejtynh-postachalnykiv-elektroenerhii-pilot-2020.pdf