Новини компанії

Страхування сонячних і вітрових електростанцій

Компанія ДТЕК ВДЕ спільно зі страховою компанією UNIQA Україна та страховим брокером GrECo розробила програму страхування, яка покриватиме усі вітрові та сонячні електростанції компанії, відповідатиме корпоративним вимогам і враховуватиме вимоги ризик-менеджменту та стандарти документації.

Олексій Поволоцький, директор компанії із корпоративного управління, вважає, що ризик-менеджмент — важлива частина управління. Компанія однією з перших в Україні ввела практику управління ризиками, включаючи передачу іншим компаніям ризиків, якими ДТЕК не готова управляти.

Завдяки залученості міжнародних фахівців страхового ринку вдалося підписати договори із кращими світовими перестраховиками, які мають високий кредитний міжнародний рейтинг.
Таку складну та масштабну програму страхування на українському ринку відновлюваної енергетики розмістили вперше. Маріс Куніцкіс, генеральний директор компанії ДТЕК ВДЕ, вважає, що дана програма допоможе залучити в Україну світові практики в галузі управління ризиками та перестрахувальної ємності, що захистить бізнес від суттєвих частих збитків, знизить волатильність і сприятиме розвитку України та підвищенню рівня довіри міжнародних фінансових організацій.