Новини компанії

Ініціатива ЄС щодо створення африканського «зеленого» курсу

Урсула фон дер Ляйен, голова Європейської комісії, закликала до створення Африканського «зеленого» курсу (African Green Deal), який, як і European Green Deal, стане, за її словами, центральним елементом відновлення континенту. Про це повідомив Euractiv з посиланням на її виступ на форумі ЄС-Африка по «зеленим» інвестицій, передає «Kosatka.Media».


«Зелений перехід - це не просто необхідність в боротьбі зі зміною клімату. Це найбільша економічна можливість нашого часу, яка може бути двигуном відновлення як в Європі, так і в Африці », - підкреслила Фон дер Ляйен.


За її словами, відновлювальна енергія зараз дешевше, ніж більшість інших джерел енергії, і створює більше робочих місць, зазначивши, що при «правильних інвестиціях» вона може стимулювати зростання африканської промисловості.


Крім того, глава Єврокомісії заявила про спільну роботу ЄС і Європейського інвестиційного банку (EIB), спрямованої на «покриття ризику зелених інвестицій в Африці» за допомогою приватних інвесторів і урядів африканських країн.