Продаж електроенергії

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» - постачальник електричної енергії непобутовим споживачам у всіх регіонах України
На підставі рейтингу "ТОП-50 постачальників електроенергії 2021" в рамках проекту USAID Energy 365 посідає одну з лідируючих позицій. Індикаторами оцінювання стали 4 категорії: "Онлайн сервіси", "Комерційні пропозиції", "Інформування споживачів", "Прозорість та ділова активність". Компанія потрапила в "ТОП-5 стрибків 2021 року", піднявшись на 11 позицій у рейтингу

Наші переваги

Перехід до ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» на постачання електричної енергії гарантує наступні переваги для вашого підприємства:
  • Проведення незалежного аудиту тарифів на електроенергію, що поставлялась попереднім постачальником
  • Швидкість у вирішенні оперативних питань (видача первинних бухгалтерських документів в зручні для споживача дати, питання щодо узгодження та зміни технічної договірної документації)
  • Гнучкі графіки платежів, які обговорюються на етапі укладання договору енергопостачання
  • Вигідна ціна на електричну енергію
  • Прогнозування споживання за клієнта та мінімізація небалансів
  • Особистий кабінет споживача
  • Індивідуальний супровід менеджера
  • Правова підтримка процесів енергопостачання
Розрахуйте свій тариф
Шукаєте вигідний тариф на електроенергію для вашого бізнесу?

Дізнайтесь вартість електроенергії для вашого підприємства. Ми розрахуємо оптимальний тариф з урахуванням ваших потреб і надамо кваліфіковану консультацію з усіх питань, пов'язаних з постачанням електроенергії.

Щоб стати нашим клієнтом, вам необхідно:

Порядок укладення та приєднання споживача до договору про постачання електричної енергії, з використанням електронної ідентифікації за допомогою інформаційно-комунікаційних систем та/або засобів електронної комунікації
1
Оберіть з-поміж запропонованих Комерційних пропозицій ту, що підходить саме Вам та завантажте її, а також заяву приєднання (додаток 1), обсяги споживання (додаток 3), технічні характеристики (додаток 4) та угода про електронний документообіг (додаток 5). Заповніть вищезазначені документи відповідно до розділів, визначених для їх заповнення.
2
Перейдіть на сайт https://czo.gov.ua/sign та на сторінці, що відкрилася, оберіть варіант «Підписання за допомогою Електронного підпису або Дія.Підпис». Зчитайте ключ.
3
Оберіть та завантажте документ, який ви бажаєте підписати. Після опрацювання файлу, сервіс запропонує вибрати та завантажити сам документ, на котрий накладався підпис або архівом. Потрібно вибрати і завантажити все архівом.
4
Архівний файл направити на електронну пошту office@energy365.com.ua
1
Оберіть з-поміж запропонованих Комерційних пропозицій ту, що підходить саме Вам та завантажте її, а також заяву приєднання (додаток 1), обсяги споживання (додаток 3), технічні характеристики (додаток 4) та угода про електронний документообіг (додаток 5). Заповніть вищезазначені документи відповідно до розділів, визначених для їх заповнення.
2
Відкрийте програму «M.E.Doc» та використовуйте порядок завантаження та підпису документів, визначений інтерфейсом програми.
3
Надіслати підписані документи у програмі «M.E.Doc»

Як перевірити коректність підпису завантажених документів

1
Збережіть файли з архіву на комп’ютері та перейдіть на сторінку державного онлайн-сервісу перевірки ЕЦП - http://czo.gov.ua/verify
2
На сторінці, що відкрилася, натисніть кнопку “Оберіть”. В новому вікні оберіть файл електронного підпису/печатки .p7s і відкрийте його.
3
Після опрацювання файлу, сервіс запропонує вибрати та завантажити сам документ, на котрий накладався підпис (для співставлення). Потрібно вибрати оригінал документу (.pdf, .xml, тощо) з архіву.
4
Після перевірки накладеного підпису і самого оригіналу документу, на екран виведеться інформація з результатом.

Як виглядають збережені документи, підписані електронним цифровим підписом

Документ із накладеними ЕЦП є архівом з декількох файлів, який включає в себе:

- оригінал документу, як правило файл PDF або XML

- 2-4 файли підпису документу .p7s - кількість залежить від того, чи накладаєте ви та ваш контрагент тільки цифрові підписи (2 файли підпису - ваш та контрагента), або ж цифрові підписи та печатки (2 файли підпису і 2 файли печатки).

Саме ці файли є гарантією того, що документ був підписаний ЕЦП, та відсутності умисної або випадкової зміни документу після накладання підпису.

Протягом одного робочого дня після направлення документів з Вами зв’яжеться менеджер компанії.

У випадку виникнення запитань звертатись за телефоном +380442299396 та +380635314874

У разі, якщо умови публічної комерційної пропозиції не задовольняють ваші потреби, ми завжди готові запропонувати вам вигідні індивідуальні умови. Для цього Ви можете:

  1. Залишити запит на сайті;
  2. Зателефонувати за контактними номерами телефонів, які зазначені на сайті.
Для більш точного розрахунку індивідуальних умов комерційної пропозиції вам необхідно надати менеджеру наступну інформацію:
- обсяги споживання електричної енергії за минулі періоди;
- групу, в якій ви споживаєте (А чи Б), та клас напруги (1-й або 2-й).

Документи

Завантажте необхідний перелік документів, та оберіть з-поміж запропонованих Комерційних пропозицій ту, що підходить саме вам


Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо укладання Договору про постачання електричної енергії споживачу, телефонуйте за номером : +38 (044) 229-9396, +38 (063) 531-4874
Контакти
Відділ продажів:
+38 (044) 229-9396
+38 (063) 531-4874
office@energy365.com.ua

Відділ супроводу клієнтів:
+38 (067) 213-8886
limits@energy365.com.ua

Тендерний відділ:
+38 (067) 176-7403
tender@energy365.com.ua

Київ 01135, проспект Берестейський 5-а, кім 509

Долучайтесь до наших соціальних мереж: