Інформація для споживачів

На виконання постанови НКРЕКП № 349 від 26.03.2022 року на період дії військового стану на сайті обмежений доступ до частини інформації для споживачів та клієнтів. З усіх питань просимо звертатись, використовуючи засоби комунікації, визначені договорами, а новим клієнтам – за телефонами постачальника на сайті. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Перелік документів:

На виконання пункту 5 частини першої статті 1 України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» на офіційному сайті ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» розміщена інформація про порівняння цін/тарифів на товари, послуги в різних регіонах України у табличному вигляді.

Також на сайті наявне посилання на порівняння цін на електричну енергію для непобутових споживачів (з усіма податками та зборами) України з країнами Європи, що публікується на офіційному сайті НКРЕКП за посиланням https://www.nerc.gov.ua/sferi-diyalnosti/elektroenergiya/promislovist/tarifi-na-elektroenergiyu-dlya-nepobutovih-spozhivachiv/kinceva-cina-na-elektrichnu-energiyu-u-krayinah-yevropi .
Стосовно вимог пункту 6 частини першої статті 1 України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» зазначаємо, що ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» не є суб’єктом господарювання, якому встановлюються тарифи на товари чи послуги.

На виконання вимог пункту 6 частини першої статті 1 України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» на офіційному сайті ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» розміщена інформація в табличному виді про динаміку зміни вартості складових цін та тарифів з початку дії нового ринку електричної енергії.

Архів цін на природний газ:

Якщо ви бажаєте направити звернення, скаргу, або надіслати повідомлення про загрозу електробезпеки, Ви можете скористатися формою зворотнього зв’язку нижче або надіслати лист на електронну пошту office@energy365.com.ua

Отримай персональну консультацію

Виникли запитання? Наші менеджери завжди готові допомогти вам

Натискаючи "Надіслати" ви погоджуєтеся на обробку ваших персональних даних
Контакти
Відділ продажів:
+38 (044) 229-9396
+38 (063) 531-4874
office@energy365.com.ua

Відділ супроводу клієнтів:
+38 (067) 213-8886
limits@energy365.com.ua

Тендерний відділ:
+38 (067) 176-7403
tender@energy365.com.ua

Київ 01135, проспект Берестейський 5-а, кім 509

Долучайтесь до наших соціальних мереж: