Загрузка...

Про компанiю

Про компанiю

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» - надійний постачальник електроенергії і природного газу в вашому регіоні. Компанія є активним учасником нового ринку електричної енергії і відповідає всім вимогам законодавства.
        Постанова НКРЕКП№ 980 від 11.09.2018 про видачу ліцензії на право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу на території України.
        Договір з НЕК «УКРЕНЕРГО» про врегулювання небалансів електричної енергії.
        Діючі договори про надання послуг з розподілу електричної енергії з усіма операторами систем розподілу
        Постанова НКРЕКП № 1439 від 27.12.2017 про видачу ліцензії на постачання природного газу.

Наша місія - оптимізація витрат і підвищення енергоефективності наших клієнтів за рахунок надання високого рівня відповідних послуг. ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» у своїй діяльності: керується, в першу чергу, потребами і вимогами підприємств-споживачів; пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта; дозволяє побудувати довгострокові, взаємовигідні партнерські відносини. Стабільність і надійність - основні принципи роботи компанії. Для зручності своїх клієнтів, компанія надає повний спектр послуг і консультацій з питань пов'язаних зі зміною постачальника електричної енергії та природного газу. Допомагає з організаційними питаннями пов'язаними з діючим електропостачальником,оператором системи розподілу (ОСР), оператором системи передачі (ОСП) та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) та ін.

Багатий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість бути гнучкими в умовах нового енергетичного ринку України і пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці, кваліфікований консалтинг, а також безліч додаткових послуг з переліком яких ви можете ознайомитися у відповідному розділі.


Лiцензiя (поставка електричної енергiї)
Лiцензiя (поставка природного газу)
Антикорупційна програма ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365»

Дiюча модель роботи компанiї (електроенергія)

Нашi переваги

ГНУЧКИЙ ГРАФІК ОПЛАТИ ЗА ЗАЯВЛЕННИЙ ОБСЯГ
ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

ЦІНА НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ НИЖЧЕ

МОЖЛИВІСТЬ ЗАМОВЛЕННОГО ОБСЯГУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В РОЗРАХУНКОВОМУ ПЕРІОДІ

БЕЗКОШТОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ ДЛЯ КЛІЄНТІВ КОМПАНІЇ

ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ 24/7/365

ДЛЯ АГЕНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ

НАДАЄМО ПОСЛУГИ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ