Загрузка...

Про компанiю

Про компанiю

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» - надійний постачальник електроенергії і природного газу в вашому регіоні. Компанія є учасником Оптового ринку електричної енергії і відповідає всім вимогам законодавства.
        Постанова НКРЕКУ № 1140 від 19.09.2017 про видачу ліцензії на право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії на території України.
        Договір з ДП 'Енергоринок' на купівлю електроенергії.
        Діючі угоди на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.
        Постанова НКРЕКУ № 1439 від 27.12.2017 про видачу ліцензії на постачання природного газу.

Наша місія - оптимізація витрат і підвищення енергоефективності наших клієнтів за рахунок надання високого рівня відповідних послуг. ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» у своїй діяльності керується в першу чергу потребами і вимогами підприємств-споживачів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє побудувати довгострокові, взаємовигідні партнерські відносини. Стабільність і надійність - основні принципи роботи компанії. Для зручності своїх клієнтів, компанія надає повний спектр послуг і консультацій з питань пов'язаних зі зміною постачальника природного газу і електропостачальника. Допомагає з організаційними питаннями пов'язаними з передавальною організацією, Держенергонаглядом та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та ін. Багатий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість бути гнучкими в умовах нового енергетичного ринку України і пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці, кваліфікований консалтинг, а також безліч додаткових послуг з переліком яких ви можете ознайомитися у відповідному розділі.


Лiцензiя (поставка електричної енергiї)
Лiцензiя (поставка природного газу)
Антикорупційна програма ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365»

Дiюча модель роботи компанiї (електроенергія)

Нашi переваги

ГНУЧКИЙ ГРАФІК ОПЛАТИ ЗА ЗАЯВЛЕННИЙ ОБСЯГ
ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

ЦІНА НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ НИЖЧЕ ТАРИФУ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

МОЖЛИВІСТЬ ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАМОВЛЕННОГО ОБСЯГУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В РОЗРАХУНКОВОМУ ПЕРІОДІ

БЕЗКОШТОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ ДЛЯ КЛІЄНТІВ КОМПАНІЇ

ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ 24/7/365

ДЛЯ АГЕНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ

НАДАЄМО ПОСЛУГИ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ