Загрузка...

Укласти угоду

Укласти угоду


НЕОБХІДНІ УМОВИ, ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:


- Споживач є власником (користувачем) об’єкта;

- Споживач приєднався до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії;

- Наявність системи АСКОЕ/ЛУЗОД (акт введення в промислову експлуатацію системи та наявність свідоцтва про метрологічну повірку системи). Без АСКОЕ/ЛУЗОД співробітництво зі споживачами можливе за умови середньомісячного споживання менше 50 000 кВт*год та приєднаною потужністю менше 150 кВт.


ОСНОВНІ ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ


1. Заповнити опитувальний лист та відправити на нашу електронну адресу;

2.Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії має обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору постачання електричної енергії споживачу. Така комерційна пропозиція є невід’ємним додатком до договору;

3.Разом із заявою-приєднанням споживач також надає:

a.копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності;

b.витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;

c.заповнений Додаток № 3 до Договору «Обсяги очікуваного споживання електричної енергії (потужності) на 2019 рік».

4.Споживач, обравши комерційну пропозицію, надає електропостачальнику заповнену заяву-приєднання разом із необхідними для укладення відповідного договору документами.

5.Електропостачальник, отримавши заяву-приєднання, протягом трьох робочих днів перевіряє можливість приєднання споживача до умов договору на умовах обраної комерційної пропозиції.

  6.У разі неможливості приєднання споживача до умов відповідного договору на умовах обраної комерційної пропозиції електропостачальник письмово протягом трьох робочих днів від дня отримання заяви-приєднання повідомляє заявника про відмову в укладенні відповідного договору та повертає йому документи, які були надані разом із заявою-приєднанням.

7.Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

8.Дочекатися закінчення процесу зміни електропостачальника, який забезпечується суб’єктами (учасниками) ринку електричної енергії та учасниками роздрібного ринку електричної енергії.

9.Отримувати електричну енергію від ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» на вигідних умовах.