Загрузка...

Продаж електроенергії

Продаж електроенергії


Постачання електроенергії промисловим підприємства України - один з головних напрямків діяльності компанії ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365».

Як незалежний постачальник, наша компанія пропонує своїм клієнтам вигідні тарифи за рахунок оптимізації закупівлі електричної енергії на оптовому ринку, а також гнучкі умови співпраці.

Ціна електричної енергії обговорюється індивідуально для кожного конкретного підприємства і залежить від наступних чинників: добового графіка споживання електроенергії, обсягу споживання, ціни електроенергії на оптовому ринку, графіка оплати і т.д.

Перехід на постачання електричної енергії до ТОВ «ЕНЕРДЖІ365» гарантує наступні переваги для вашого підприємства:

 

1. Вигідна ціна на електричну енергію, що поставляється.

2. Можливість отримання відстрочок платежів за спожиту електроенергію. (Графіки платежів можуть бути більш гнучкими і обговорюються на етапі укладання договору енергопостачання).

3. Проведення незалежного аудиту тарифів на електроенергію, що поставляється від попереднього постачальника.

4. Гнучкі умови по сплаті за небаланси.

5. Лояльні умови щодо обмеження електропостачання у випадках несплати за спожиту електроенергію (можуть обговорюватись в індивідуальному порядку).


7. Правова підтримка процесів енергопостачання.

8. Швидкість у вирішенні оперативних питань (видача первинних бухгалтерських документів в дати, зручні для споживача електроенергії, питання узгодження і зміни технічної договірної документації, підвищення якості електропостачання).

9. Прогнозування споживання за споживача та мінімізація небалансів.

10. Особистий кабінет.

 

Щоб отримувати електроенергію на вигідних умовах вам необхідно:

1. Переконатися у відсутність заборгованості перед чинним енергопостачальником;

2. Визначити свій графік споживання протягом доби, тижня, місяця;

3. Забезпечити наявність системи АСКОЕ (ЛУЗОД) – автоматизованої системи для погодинного обліку споживання електричної енергії (постачання можливе і без наявності у споживача АСКОЕ / ЛУЗОД).


4. Ознайомитися з умовами публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, розміщеному на нашому офіційному веб-сайті.

5. Завантажити та підписати заяву про приєднання до публічного договору, а також заповнити всі додатки.

6. Вибрати комерційну пропозицію* з умовами поставки. Підписати, відсканувати і вислати всі перераховані вище (п.4,5) документи на нашу електронну пошту office@energy365.com.ua


Виникли питання? Звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією.

* Комерційні пропозиції можуть бути індивідуально підібрані в залежності від ряду факторів. Звертайтеся.


замовити послугу

Географія продажів електричної енергії ТОВ "ЕНЕРДЖI 365"

Укласти угоду


НЕОБХІДНІ УМОВИ, ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:


- Споживач є власником (користувачем) об’єкта;

- Споживач приєднався до умов договору споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії;

- Наявність системи АСКОЕ/ЛУЗОД - автоматизованої системи для погодинного обліку споживання електричної енергії (постачання можливе і без наявності у споживача АСКОЕ/ЛУЗОД).


ОСНОВНІ ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ


1. Заповнити опитувальний лист та відправити на нашу електронну адресу;

2. Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії має обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору постачання електричної енергії споживачу. Така комерційна пропозиція є невід’ємним додатком до договору;

3. Разом із заявою-приєднанням споживач також надає:

a. копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності;

b. витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;

c. заповнений Додаток № 3 до Договору «Обсяги очікуваного споживання електричної енергії (потужності) на 2019 рік» та Додаток № 3.1. «Погодинні обсяги споживання електричної енергії».

4. Споживач, обравши комерційну пропозицію, надає електропостачальнику заповнену заяву-приєднання разом із необхідними для укладення відповідного договору документами.

5. Електропостачальник, отримавши заяву-приєднання, протягом трьох робочих днів перевіряє можливість приєднання споживача до умов договору на умовах обраної комерційної пропозиції.

6. У разі неможливості приєднання споживача до умов відповідного договору на умовах обраної комерційної пропозиції електропостачальник письмово протягом трьох робочих днів від дня отримання заяви-приєднання повідомляє заявника про відмову в укладенні відповідного договору та повертає йому документи, які були надані разом із заявою- приєднанням.

7. Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

8. Дочекатися закінчення процесу зміни електропостачальника, який забезпечується суб’єктами (учасниками) ринку електричної енергії та учасниками роздрібного ринку електричної енергії.

9. Отримувати електричну енергію від ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» на вигідних умовах.

замовити послугу